Služby a ceník

Konzultace

Prvním krokem pro úspěšnou realizaci projektu je úvodní konzultace. Během našeho prvního setkání získáváme informace o rozsahu projektu a Vašich finančních možnostech pro zpracování cenové nabídky.  Také společně zjistíme, zda si budeme vyhovovat nejen po pracovní, ale i lidské stránce.

Konzultace Vás nezavazuje k další spolupráci.

Setkání s námi  je zpoplatněno částkou 2 000 Kč/1,5 h

V případě Vašeho kladného rozhodnutí se budeme těšit na společné tvoření Vašeho jedinečného prostoru.

student, typing, keyboard-849825.jpg

Návrhy interiérů

Navrhneme Vám dispoziční řešení, koncept, styl, barevné schéma, ukážeme Vám reálnou vzorkovnici materiálů, abyste si mohli vše osobně osahat a rozhodnout se. 
 
Jednoúčelová místnost do 20 m2 od 10 000 Kč
Víceúčelová místnost do 40 m2 od 20 000 Kč
 
Ceny jsou individuální dle složitosti návrhu. 
 
Nabízíme realizaci na klíč včetně dozoru.
Cena dle rozsahu zakázky. 
 

Asistovaný nákup

Vezměte nás s sebou na nákupy a my Vám ušetříme čas při rozhodování. 
 
Cena 790 Kč /hodina – minimálně
3 hodiny/návštěva
 

Vše pro Vaše okna

Nabízíme veškerou stínící techniku

– předokenní exteriérové žaluzie a rolety,
– interiérové žaluzie a rolety, záclony, závěsy
 
Ceny jsou individuální dle velikosti oken, typu stínící techniky
a zvoleného materiálu.

Otázky & odpovědi

Jednoduše proto, že každý z nás vynikáme v něčem jiném.  Vytvořit vkusný a příjemný domov svépomocí není pro mnoho lidí vůbec nic jednoduchého.  Ne všichni lidé mají jasnou představu o svém interiéru,  tápou ve výběru materiálů, barev…  Od toho jsme tady my,  tedy interiérové designérky.  Vypracujeme vám dispozičního řešení prostoru (bytu, kanceláře, komerčních prostor), navrhneme barevnou strukturu, složení materiálů a nábytkového vybavení – včetně doplňků. 

Jednoduše,  zavolejte nám, pošelte nám e-mail nebo pošelte zprávu přímo z našich webových stránek – sekce “Kontakt”. 

Čím dříve, tím lépe.  V době kdy pořizujete svoji nemovitost ve výstavbě, můžeme ještě zasahovat (dle potřeby) do dispozičního řešení a můžeme s vámi řešit případné klientské změny.  

Máme technické znalosti,  orientujeme se na trhu, máme přehled o produktech, materiálech, výrobcích a službách.  Navrhneme vám takový interiér, který nejlépe koresponduje s potřebami vaší rodiny či společnosti.

Určitě. Svěřte celý projekt do našich rukou.  Ušetříte tak spoustu času, nervů a peněz.  Celý interiér vám navrhnete přesně tak, aby vyhovoval vašim požadavkům a následně ho celý převedeme do reálné podoby,  tedy postaráme se o kompletní realizaci.  V praxi to znamená, že dohlédneme na veškeré stavební práce, nezbytné instalace, objednáme veškeré vybavení a doplňky a vše nainstalujeme.  Vy přijdete do hotového interiéru.