Naše projekty

Kanceláře Tehovec

Návrh a realizace kanceláře pro Obecní úřad Tehovec.
Hlavním požadavkem bylo přidání dalšího pracovního místa, vytvoření prostoru pro občerstvení a řešení odstupu zaměstnanců od příchozích v době Covidu.  Ženy si přály interiér oživený barvami.

Byt Praha Barrandov

Majitelé bytu  se na nás obrátili už v době, kdy byt byl hotový a oni již měli návrh kuchyně od kuchyňského studia.  Něco se jim na návrhu nelíbilo, ale nebyli schnopni definovat co.  Navrhly jsme nové uspořádání kuchyně, rovněž jsme zvolily jiné barevné a materiálové složení.

Rodinný dům Tehovec

Barevný prostor pro velmi pracovně vytíženou ženu – maminku, která se ho rozhodla využít jako své útočiště před okolním světem. Místo, kde může cvičit jógu, meditovat, číst si, poslouchat hudbu. Zároveň tato místnost slouží pro příležitostné přespání návstěv.

Rodinný dům Říčany

Majitelé novostavby RD jsou velcí milovníci jídla a velmi rádi vaří. Bylo tedy jasné, že kuchyň musí být dostatečně velká a prostorná, ale nikoliv nápadná, aby nebyla dominantou obývacího prostoru. 

Byt Praha Letná

Do malého nájemního bytu jsme navrhly a realizovaly celý obytný prostor, jednalo se o kuchyň s jídelním stolem, úložné prostory a obývací část s rozkládací sedačkou pro každodenní spaní. 

Rodinný dům Dobřejovice

Původní kuchyň, byť z dřevěného masivu již nevyhovovala dnešním nárokům. Pro majitele RD jsme navrhly kuchyň novou. Měly jsme volnou ruku, přáním majitelů bylo zachování dekoru americké třešně.