O nás

Jsme dvě nadšené návrhářky, které zprvu zařizovaly bydlení pro vlastní rodinu a přátele, až z toho vznikla vášeň, kterou jsme se rozhodly převést do pracovního módu.
 
Naše zkušenosti ze stavebních procesů a následných ukončovacích prací nás obě utvrdily v tom, že Vám zákazníkům chceme jednoduše pomoci se vyznat v té obrovské škále možností, které trh nabízí. Obě víme, jak jsme se jako nezkušené neorientovaly ve výběrech materiálů a řešily vše způsobem pokus a omyl za nemalé finance navíc. Stále nás ještě dokážou různé situace překvapit, ale díky mnohaletým zkušenostem si s nimi umíme poradit a je to pro nás výzva, která nás baví. Kde je vůle, je i cesta a my se moc rády po té cestě projdeme s Vámi společně. 
 
Baví nás se neustále vzdělávat, inspirovat a posouvat díky Vám dále. Děláme interiéry,  ve kterých se odrážíte Vy, Vaše záliby a vášně.  Vy jste Ti,  co budou v prostoru trávit svůj drahocenný čas, a tak Vám nebudeme vnucovat naše vize za každou cenu, ale doporučíme co by prostor měl mít  :o)
 
Těšíme se na společnou tvorbu vašeho vysněného projektu.

Gabriela Štěpánková

Moje cesta k návrhům interiéru začala stavbou rodinného domu, který jsme s manželem kompletně postavili, vybavili a následně prodali. Po té jsme se pustili do přestavby a rekonstrukce dalšího domu a zároveň rekonstruovali byt. Tyto realizace přinesly do mého života mnoho zkušeností, ať už kladných či záporných. Rozhodla jsem se znalosti rozvinout 3letým studiem na škole interiérového designu. Po jeho ukončení jsem začala pracovat na vlastních projektech. Trh se neustále mění,  a tak je potřeba se posouvat. V průběhu roku navštěvuji veletrhy, školení výrobců a výrobce přímo v jejich výrobních halách, kde člověk nejlépe vidí, jak daná komodita vzniká. 

Naše rodina se dále specializuje na prodej plastových, hliníkových a dřevěných oken a jejich rozmanitých druhů stínění, jako jsou vnitřní či venkovní žaluzie, rolety nebo sítě proti hmyzu. Velkoobchodně dodáváme čerpadla pro domácnost a průmysl, zejména z Itálie a Německa. Již několik let spolupracujeme se společností SIKO, pro kterou jsme již realizovali stovky koupelen po celé České republice. 

Naše a rodina Sabi jsme jeden tým, který táhne za jeden provaz, na jehož konci je splněný sen o vašem bydlení.

Sabina König

S bytovým interiérem jsem se seznamovala prakticky od útlého dětství.  Moje maminka vášnivě často stěhovala nábytek, pořizovala nový, neustále měnila barvy na stěnách, případně nechávala aplikovat tapety.  Můj tatínek jí zdatně, ačkoliv ne vždy s nadšením, asistoval a její představy pomáhal realizovat.  Po revoluci, jakmile jsme mohli začít objevovat svět,  mě osud zavál do různých koutů světa.  Všechna ta, více či méně, kouzelná místa mě velmi inspirovala, ať už po stránce architektonické, či designové.  Moje nadšení pro design a krásnou architekturu se ještě prohloubilo ve chvíli, když jsem se provdala do stavební rodiny.  Začala jsem tedy s manželem objevovat různé kouty světa společně a díky jeho stavebnímu vzdělání mé znalosti dostávaly úplně nový rozměr. 

Veškeré své zkušenosti jsem promítla nejprve do rekonstrukce starého pražského bytu, následně do stavby našeho domu a domu pro mé rodiče.   Vzhledem k tomu, že interiérový design je velmi dynamický a trendy se neustále mění, stálé vzdělávání v této oblasti prakticky nebere konce.  Navštěvuji různé semináře a školení s architekty a výrobci, ráda čtu odbornou literaturu, abych byla plně v obraze.  Po letech strávených prací pro různé korporace jsem se utvrdila v tom, že se již chci věnovat tomu, co mě baví a naplňuje nejvíce.  Ze záliby se stala plnohodnotná práce a to je pro mě výzva 😊.